Відбувся обласний семінар-практикум з організації роботи формування реєстрів елементів нематеріальної культурної спадщини

23 листопада, працівниками Обласного центру народної творчості на чолі з директором Іриною Дячук, з метою реалізації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини, покращення здійснення поетапних дій виявлення, ідентифікації, документування об’єктів НКС на місцевому рівні, проведено обласний семінар-практикум з організації роботи формування реєстрів елементів нематеріальної культурної спадщини.

Захід відбувся в приміщенні комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Станично-Луганської територіальної громади. В семінарі взяли участь начальники відділів освіти, культури, директори, художні керівники закладів культури територіальних громад Щастинського району.

Доповідачі – методист по роботі з нематеріальною культурною спадщиною Наталія Стрєльцова та директор Ірина Дячук, ознайомили учасників семінару з основними цілями та завданнями Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини. Також були надані рекомендації щодо організації та проведення пошуково-дослідницької роботи з виявлення елементів НКС. Окрему увагу ми приділили роботі з ідентифікації та документування елементу – задля досягнення поставленої мети учасникам запропонований перелік конкретних послідовних дій, які скоординують подальшу роботу.

У практичній частині заходу учасникам було запропоновано скласти орієнтований список місцевих елементів, визначити галузь до якої відноситься об’єкт, відповідно до положень Конвенції.

Отримані знання під час семінару громади-учасниці застосують в подальшій роботі, бо тільки розпочинають роботу у напрямку нематеріальної культурної спадщини. Впевнені, що незабаром місцеві реєстри поповняться новими елементами.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5