Фотовиставка «Охорона традиційних ремесел як запорука миру» (Україна – Колумбія)

30 вересня 2019 року у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся третій семінар-практикум «Жива культура в умовах глобалізації: охорона та популяризація нематеріальної культурної спадщини як відповідь на виклики сучасності», в якому взяли участь спеціалісти з України та Литви.

Крім круглого столу та АРТ/Хабу, відбулась фотовиставка «Охорона традиційних ремесел як запорука миру» (Україна – Колумбія), авторкою та куратором якої є заступниця директора Центру розвитку «Демократія через культуру», фасилітатор з питань нематеріальної культурної спадщини -  Валентина Дем’ян. Цей проєкт демонструє тісний зв'язок між культурною спадщиною і сталим розвитком. Саме практика Колумбії номінується на внесення до списків ЮНЕСКО як краща практика подолання конфліктів, об’єднання громади,  формування злагоди та миру за допомогою НКС.

Серед фото української практики є зображення елементів Луганщини: традиція розпису писанок (м.Лисичанськ) та традиція випікання лєсєнок з костиліком (с.Борівське). Виставка відбудеться у кількох містах України із завершальним представленням у Києві у листопаді. Далі планується показати її за кордоном. Звіт про виставку та обговорення буде представлено в ЮНЕСКО.

Ми пишаємось тим, що наші фото потрапили до виставки міжнародного рівня!

Нагадуємо, що Луганський обласний центр народної творчості реалізує освітню програму «Нематеріальна культурна спадщина, як інструмент у досягненні миру та побудові злагоди».

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Жовтень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31