У місті Київ пройшла виставка виробів майстрів декоративно-вжиткового мистецтва «Нескорена Луганщина»

 

16 березня в Національному музеї літератури України (м. Київ) відбулось відкриття виставки виробів майстрів декоративно-вжиткового мистецтва Луганської області. Захід пройшов у рамках проведення митецької акції «Дні Луганщини у місті Київ».

На відкриття виставки завітали перший заступник Міністра культури Ігор Ліховий, голови провідних Департаментів Мінкультури, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України Євген Шевченко, представники Українського центру культурних досліджень, учні та педагоги із школи мистецтв ім. Тараса Шевченка.

З вступним привітальним словом виступила директор Національного музею літератури України Галина Сорока.

До творчої експозиції увійшли 253 роботи 50-ти кращих майстрів Луганщини. Виставка знайомить глядача з фантастичними та дивовижними  роботами майстрів, виконаних в різних жанрах мистецтва: різьблення по дереву, ковка, живопис на холсті та батику, вітраж, фотомистецтво, в’язання, вишивка, валяння з вовни, витинанка, лялькарство, писанкарство, прикраси з бісеру та напівкоштовного каміння, лозоплетіння та петриківський розпис.

В експозиції представлені роботи всіх майстрів Луганської області, які незалежно від їх місця перебування і не зважаючи на складну ситуацію нашого регіону, продовжують підтримувати народну творчість Луганщини та радувати всіх новими роботами.

Відвідувачів виставки зацікавили роботи Олександра Моєсєєнко (ковка, вироби з заліза), Андрія Єрмакова (вишивка сорочок), Тетяни Коновал та Інни Форостюк (писанкарство).

По закінченню заходу господарі провели дуже цікаву екскурсію музеєм для колективу ЛОЦНТ.

Висловлюємо щиру подяку директору та всьому колективу Національного музею літератури України за допомогу у роботі та гостинність!

 

 

 

Читати також

15.02.2019

Оголошуємо інтернет-фотовиставку «Танцювальне диво»

11.02.2019

Запрошуємо до участі в інтернет-акції вшанування творів Тараса Шевченка

08.02.2019

Персональна виставка Ольги Філюк «Всі ми родом з дитинства»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: