Чудова можливість поринути у казку! У ці дні, на передодні новорічних та різдвяних свят, запрошуємо гостей та мешканців області побачити «Різдвяне диво».

 
22 грудня 2016 року о 14:30, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки майстрів народного мистецтва Луганщини - «Різдвяне диво», присвяченої новорічним та різдвяним святам.


Організаторами виставки виступили: Луганський обласний центр народної творчості та комунальний заклад «Лисичанський міський краєзнавчий музей».


У виставці взяли участь майстри обласного народного клубу «Лівша», гурток центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Лисицька Л.І. м. Лисичанськ, гуртківці центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю, керівник Тєлушка С.А. м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «НВК Гарант», керівник Ляховець Н.В. м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «ЛЗШ І-ІІІ ст. №13» м. Лисичанськ, вихованці комунального закладу «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. №5». 

 


В експозиції представлені роботи, виконані в різних напрямках та техніках народного та сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: вишивка, вишивка бісером, вишивка стрічками, фелтінг, різьблення по дереву, ковальство, фотороботи, канзаші, печворк, інтер’єрна лялька, художній розпис на склі, живопис, виготовлення мила, ялинкових прикрас, сувенірів з символом наступного року.

 


Відкриття виставки проходило в теплій, казковій атмосфері. В гості з новорічними подарунками завітали справжня Снігуронька та ансамбль скрипалів Лисичанської школи мистецтв №2. 


Ще одним подарунком, для всіх бажаючих, в день відкриття виставки було проведення майстер-класу з виготовлення різдвяної «кози», який провела народний майстер Луганщини Лариса Лисицька.


Виставка майстрів народного мистецтва Луганщини «Різдвяне диво» діятиме з 22 грудня 2016 р. по 31 січня 2017 р.

Адреса : «Лисичанський міський краєзнавчий музей», пр. Леніна, 94.


Запрошуємо всіх на власні очі побачити «Різдвяне диво»!

Читати також

12.06.2019

«Бабусина скринька» відкрилась!

11.06.2019

Семінар «Робота клубних закладів області в сучасних умовах: виклики, інновації»

08.06.2019

Відбулось засідання ради директорів

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: