4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору,  м. Сєвєродонецьк, Луганським обласним центром народної творчості спільно з священнослужителями собору

була представлена виставка вишитих ікон та рушників.
На виставці було представлено понад 50 робіт, вишитих хрестом і бісером ікон та рушників. Свої роботи демонстрували учасники обласного народного клубу «Золоте Руно» - майстрині Сєвєродонецького клубу любителів вишивки «Червона ниточка» та Кремінського районного творчого об’єднання «Скарбниця талантів».


Цей захід є не першою співпрацею ЛОЦНТ з церквами та храмами області. Мета виставок, присвячених великим релігійним святам – це духовне виховання та ознайомлення молодого покоління Луганщини з традиціями і звичаями нашого народу.
Виставкова експозиція викликала жвавий інтерес у відвідувачів храму, особливо дітей і молоді, та подарувала масу позитивних емоцій всім вірянам у цей святковий день.


Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю священнослужителям собору та особисто секретарю Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви архімандриту Іринарху (Тимощуку).

Читати також

20.09.2019

Фольклорна експедиція в с. Кудряшівка Кремінського району

19.09.2019

У Новоайдарі відбудеться відкритий обласний етнофестиваль «Стежками Лемківщини»

14.09.2019

Рок-фестиваль «Зі сходу до заходу»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: