4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору була представлена виставка вишитих ікон та рушників

4 червня у Велике свято, День Святої Трійці, на території Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору,  м. Сєвєродонецьк, Луганським обласним центром народної творчості спільно з священнослужителями собору

була представлена виставка вишитих ікон та рушників.
На виставці було представлено понад 50 робіт, вишитих хрестом і бісером ікон та рушників. Свої роботи демонстрували учасники обласного народного клубу «Золоте Руно» - майстрині Сєвєродонецького клубу любителів вишивки «Червона ниточка» та Кремінського районного творчого об’єднання «Скарбниця талантів».


Цей захід є не першою співпрацею ЛОЦНТ з церквами та храмами області. Мета виставок, присвячених великим релігійним святам – це духовне виховання та ознайомлення молодого покоління Луганщини з традиціями і звичаями нашого народу.
Виставкова експозиція викликала жвавий інтерес у відвідувачів храму, особливо дітей і молоді, та подарувала масу позитивних емоцій всім вірянам у цей святковий день.


Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю священнослужителям собору та особисто секретарю Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви архімандриту Іринарху (Тимощуку).

Читати також

12.06.2019

«Бабусина скринька» відкрилась!

11.06.2019

Семінар «Робота клубних закладів області в сучасних умовах: виклики, інновації»

08.06.2019

Відбулось засідання ради директорів

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: