Виставка сучасного патріотичного плакату «Україна в серці», до Дня Гідності та Свободи.

 

З 17 листопада до 9 грудня 2018 року в світлиці Луганського обласного центру народної творчості проходила виставка сучасного патріотичного плакату «Україна в серці», до Дня Гідності та Свободи.

На виставці було представлено 20 плакатів патріотичного напрямку, автор робіт Юрій Нерослик, військовий 92-ї окремої механізованої бригади.

Захід викликав великий інтерес у мешканців та гостей нашої області, виставку відвідали учні загальноосвітніх шкіл та студентська молодь області.

Також про проведення виставки сучасного патріотичного плакату київським телеканалом "Espreso.TV" було знято телесюжет ( Подивитись відео ).

В рамках проведення виставки, на передодні Дня Збройних сил України, пройшов культурно-мистецький інтерактивний захід «Історія нас на подвиг величний і праведний кличе». У заході взяли участь студенти Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму. Ініціативна та наповнена патріотизму молодь активно долучилась до діалогу.

Виставка сучасного патріотичного плакату «Україна в серці» змушує відвідувачів замислитись над темою єдності, патріотизму, сили духу та міцності українського народу.

      

Читати також

11.12.2019

Запрошуємо взяти участь в обласній інтернет-акції «Весела Маланка»!

10.12.2019

Акція «Уклін всім тим, хто край свій боронить»

09.12.2019

Семінар-практикум «SMM-просування у галузі культури» відбувся у Марківському районі

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: