Персональна виставка Ольги Філюк «Всі ми родом з дитинства»

 11 лютого  о 12:00 в світлиці Луганського обласного центру народної творчості відбудеться відкриття першої персональної виставки майстрині декоративно-прикладного мистецтва Ольги Філюк - «Всі ми родом з дитинства».

Ольга учасниця Сєвєродонецького клубу майстрів «Натхнення» філії обласного народного клубу «Золоте руно», є керівником дитячого гуртка «Бісероплетіння» Северодонецької станції юних техніків, активна учасниця міських, обласних фестивалів, виставок.

Ольга талановита особистість, яка постійно знаходиться у  творчому пошуку, захоплюється новими видами та техніками декоративно-прикладного мистецтва. Починала майстриня, 10 років тому, з традиційного напрямку мистецтва – вишивки, далі бісероплетіння, в’язання гачком, живопис. На даний час Ольга колекціонує різні види  сучасної ігрової ляльки, відомих світових брендів та власноруч виготовляє для них вбрання. Колекція налічує понад 100 ляльок, які мають свої індивідуальні особливості, свій характер і навіть аромат. Ляльки не тільки мають свій гардероб, відповідний до сезону року але й особливі інтер’єри, за допомогою яких почуваються комфортно та живуть своїм життям.

Процес виготовлення одягу для ляльок трудомісткий і цікавий водночас. Звісно, що для цієї роботи необхідні знання техніки в’язання, основи конструювання одягу, правильного підбору ниток за кольором та якістю. Вдосконалюючи свою майстерність Ольга віднаходить нові способи та прийоми в’язання гачком, які використовує у втіленні нових авторських робіт.

В планах у майстрині продовжувати поповнювати колекцію та ще пізнавати нові і нові напрямки декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка триватиме до 28 лютого, за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 26.

 

Читати також

20.09.2019

Фольклорна експедиція в с. Кудряшівка Кремінського району

19.09.2019

У Новоайдарі відбудеться відкритий обласний етнофестиваль «Стежками Лемківщини»

14.09.2019

Рок-фестиваль «Зі сходу до заходу»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: