Інтернет-виставка «Майбутнє за нами»

З 1 по 9 червня 2020 року до Міжнародного дня захисту дітей пройшла щорічна тематична Інтернет-виставка художніх творів клубних формувань закладів культури області «Майбутнє за нами».

Мета виставки: розвиток та популяризація декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, виховання гармонійного розвитку особистості молодого покоління.

У інтернет-заході взяли участь 90 осіб, це вихованці любительських об’єднань, клубів за інтересами закладів клубного типу, шкіл естетичного виховання, творчі особистості Кремінського, Навоайдарського, Новопсковського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського, Станично-Луганського, Марківського, Троїцького районів, Білокуракинської, Чмирівської, Красноріченської об’єднаних територіальних громад.

Твори учасників виконані в різноманітних напрямках та техніках декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва: живопис, графіка, лялькарство, декупаж, орігамі, квілінг, в’язання гачком, шиття тощо. Усі витвори мистецтва привернули увагу глядача творчою фантазію, високим рівенем, неповторністю, оригінальністю.

З року в рік наш Центр дає можливість учасникам клубних формувань закладів культури області показати свою майстерність. Виставка сприяє  розкриттю нових талантів. Ми радіємо від того, що нам є ким пишатися, адже молодь своєю творчістю, збереженням традицій та новими технологіями робить вагомий внесок в розвиток культурного життя Луганської області

Читати також

04.07.2020

Проведено третій онлайн семінар-практикум «SMM-просування у галузі культури»

30.06.2020

Онлайн семінар-практикум «SMM - просування у галузі культури»

11.06.2020

Інтернет-виставка «Майбутнє за нами»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України