Барви рідної вишиванки

Що таке вишиванка?...Кожен українець, мабуть, знає, що таке вишиванка, адже це не просто одяг, а частина душі. Історія національно вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток.
В давнину вірили, що вишиванка оберігає людину, дарує їй добру долю та здоров'я. Матері вишивали своїм дітям одяг з особливою теплотою та любов'ю. Існують свідчення, що у деяких регіонах країни процес вишивання мав вигляд особливої церемонії. Жінки в процесі молились і вірили, що ці молитви зроблять вишиванку сильнішою та зарядженою тільки позитивними емоціями.
Останніми роками популярність вишиванок значно зросла. Сьогодні модно носити вишиванку не тільки на національні свята, а й кожен день.

Тож, запрошуємо на віртуальну виставку «Барви рідної вишиванки», де представлені сорочки з різних куточків Луганського краю.

Читати також

01.03.2021

Відкривається виставка декоративного та образотворчого мистецтва «Весна іде!»

20.02.2021

Відбувся онлайн-семінар для керівників аматорських колективів «Присвоєння, підтвердження звання «народний» («зразковий») аматорський колектив

19.02.2021

Обласний культурно-мистецький захід «Магія рідного слова»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: