Барви рідної вишиванки

Що таке вишиванка?...Кожен українець, мабуть, знає, що таке вишиванка, адже це не просто одяг, а частина душі. Історія національно вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток.
В давнину вірили, що вишиванка оберігає людину, дарує їй добру долю та здоров'я. Матері вишивали своїм дітям одяг з особливою теплотою та любов'ю. Існують свідчення, що у деяких регіонах країни процес вишивання мав вигляд особливої церемонії. Жінки в процесі молились і вірили, що ці молитви зроблять вишиванку сильнішою та зарядженою тільки позитивними емоціями.
Останніми роками популярність вишиванок значно зросла. Сьогодні модно носити вишиванку не тільки на національні свята, а й кожен день.

Тож, запрошуємо на віртуальну виставку «Барви рідної вишиванки», де представлені сорочки з різних куточків Луганського краю.

Читати також

15.09.2020

Онлайн-конференція „Захист і збереження нематеріальної культурної спадщини як основи національної культури для самоідентифікації нинішнього і майбутніх поколінь українців

12.09.2020

Міжнародний круглий стіл «Нематеріальна культурна спадщина болгар Приазов’я: сучасний дискурс щодо збереження та популяризації»

03.09.2020

Відбулася міжобласна онлайн-конференція щодо обміну досвідом з нематеріальної культурної спадщини

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: