Барви рідної вишиванки

Що таке вишиванка?...Кожен українець, мабуть, знає, що таке вишиванка, адже це не просто одяг, а частина душі. Історія національно вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток.
В давнину вірили, що вишиванка оберігає людину, дарує їй добру долю та здоров'я. Матері вишивали своїм дітям одяг з особливою теплотою та любов'ю. Існують свідчення, що у деяких регіонах країни процес вишивання мав вигляд особливої церемонії. Жінки в процесі молились і вірили, що ці молитви зроблять вишиванку сильнішою та зарядженою тільки позитивними емоціями.
Останніми роками популярність вишиванок значно зросла. Сьогодні модно носити вишиванку не тільки на національні свята, а й кожен день.

Тож, запрошуємо на віртуальну виставку «Барви рідної вишиванки», де представлені сорочки з різних куточків Луганського краю.

Читати також

13.11.2020

Проведено онлайн конференцію «Підготовка матеріалів учасників обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами»

11.11.2020

«Обласний огляд-конкурс любительських об’єднань та клубів за інтересами»

05.11.2020

Визначено переможців обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва «Гримаски»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: