Запрошуємо відвідати віртуальну виставку «Різдвяне диво»!

Щороку, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, майстри Луганщини створюють святковий, казковий настрій, демонструючи свої витвори на виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Різдвяне диво». Цього року ми запрошуємо відвідати віртуальну виставку, де можна сповна відчути дух Новорічних та Різдвяних свят.

У виставці взяли участь 75 майстрів народної творчості та народних умільців з 12 територій області: Кремінського, Міловського, Новопсковського, Попаснянського, Старобільського, Станично-Луганського районів, Біловодської, Троїцької, Новопсковської, Чмирівської об’єднаних територіальних громад, з міст Рубіжного та Лисичанська.

В експозиції представлено 100 робіт - це ялинкові іграшки та декоративні прикраси, картини та панно, обереги та сувеніри, інтер’єрні іграшки, тощо – все те що створює нам незабутній, святковий настрій!  Роботи виконані як в традиційних видах, так і в сучасних напрямках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: вишивка хрестом та гладдю, бісероплетіння, живопис, графіка, вироби з талашу, різноманітних природних матеріалів, лялькарсто, канзаші, паперопластика, плетіння гачком, миловаріння, фріволіте та інше.

Відвідайте віртуальну виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Різдвяне диво» і святковий настрій Вам гарантовано!

 

 

 

 

Читати також

01.03.2021

Відкривається виставка декоративного та образотворчого мистецтва «Весна іде!»

20.02.2021

Відбувся онлайн-семінар для керівників аматорських колективів «Присвоєння, підтвердження звання «народний» («зразковий») аматорський колектив

19.02.2021

Обласний культурно-мистецький захід «Магія рідного слова»

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: