Віртуальна виставка «Залізна філігрань»

Ковальство – є стародавнім ремеслом, яке допомогло людству використовувати метали та зробити своє життя комфортним. Ковалів в Україні глибоко шанували, – не кожен чоловік  міг підпорядкувати собі вогонь і виготовляти дива.  

Це традиційне ремесло має багаті традиції. Його давня суть – ручна робота з металом на ковадлі майже не змінилась. Ще з часів Киіївської Русі ковальство вдосконалювалося, і сьогодні це – справжнє мистецтво.

Наша віртуальна виставка «Залізна філігрань» дозволить вам ознайомитись з авторськими кованими виробами майстрів Луганської області.

 

Бондарь Володимир

Мешканець смт. Красноріченське Сватівського району. У даному виді творчості працює понад 30 років. Майстер володіє прийомами гарячого кування. За роки роботи майстром було виковано понад 100 робіт, від великогабаритних до декоративних предметів інтер’єру – ковані ворота, мангали, ліхтарі, декоративні вироби. Роботи майстра користуються попитом серед мешканців Красноріченської громади.

 

Колесніков Євген

Мешканець смт. Новоайдар Щастинського району. Коваль з династії у третьому поколінні, займається улюбленою справою понад 20 років. Майстер володіє техніками гарячого та холодного кування. В доробку Євгена біля сотні робіт. Робота майстра не тільки знайшли своє призначення в побуті односельчан, а й у житті громади.

 

Кошевий Олег

Мешканець м. Попасної Сєвєродонецького району.

Захопився ковальською справою понад 10 років тому. Майстер володіє холодною та гарячою техніками обробки металу. В творчому доробку Олега понад 15 робіт. Роботи майстра прикрашають не тільки власну оселю та подвір’я, а й користуються попитом у мешканців міста.

 

Таранухін Юрій

Мешканець м. Сватове Сватівського району. Займається  ковальською справою понад 8 років. Юрій володіє  технікою холодного та гарячого кування. В доробку має понад 60 виробів, це ковані ворота, мангали, лавки, декоративні вироби та сувеніри. Мешканці громади не тільки використовують роботи майстра у побуті, а й облаштовують громадські місця для спільного користування.

 

Запрошуємо на виставку та бажаємо приємного перегляду!

 

 

 

Читати також

26.11.2021

Пройшов цикл онлайн-семінарів з цифрового етикету та SMM-просування у галузі культури

11.11.2021

Відродження українських національних традицій

08.11.2021

Відбувся онлайн семінар для директорів та спеціалістів клубних закладів області

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України