Фестиваль-конкурс «Таланти твої, Рубіжне»

   

    У житті крім загальноприйнятих радощів і задоволень, є ще висока насолода мистецтвом. Лірична українська пісня і запальний естрадний танець, тонка поезія і авторська пісня - все це гармонійно поєднується з польотом людської думки і фантазії, глибиною і чистотою душі. Серед рубіжан чимало талановитих людей, які вміють запалити людські серця своєю творчістю. Саме це і стало відправною точкою для проведення відкритого «народного» фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне», організаторами якого є МКУ «Палац культури» та благодійний фонд «Кришталеве джерело». Фестиваль - конкурс проводився в Рубіжному вперше, в рамках міського свята День сім'ї.

   В учасників фестивалю не було вікових обмежень. Всім бажаючим була надана унікальна можливість показати свої творчі вміння перед своїми земляками.

  За задумом організаторів, творчі змагання проходили щосуботи з 20 серпня по 10 вересня на відкритому майданчику-сцені перед Рубіжанським Палацом культури, в три етапи. Конкурсантів оцінювало журі.  До його складу входили представники органів влади, керівники самодіяльних «народних» колективів МПК (режисер народного театру музичної комедії Анатолій Гавва і керівник зразкового ансамблю танцю «Орля» Роман Головенко) представники громадських організацій, а також глядацьке журі, тобто ті, хто приходив на фестиваль в якості глядачів. В цілому в міському фестивалі-конкурсі взяло участь понад 150 учасників, які змогли проявити себе в 5-ти номінаціях: вокальний, танцювальний, інструментальний, оригінальний жанри, художнє слово, і близько 2000 тис. глядачів.

   10 вересня відбувся фінал. У кожній номінації були визначені по три переможця з гідними заохоченнями від засновників БФ «Кришталеве джерело», а також спеціальні номінації і Гран-прі. Вже сьогодні з упевненістю можна сказати про те, що фестиваль знайшов широку популярність і викликав інтерес не тільки в учасників, а й у Рубіжанського глядача. Впевнені, цей фестиваль стане традиційним культурним видовищем м. Рубіжне.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Лютий 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4