Фестиваль української народної іграшки та гри

Кожен народ, кожна нація тримається на прадідівських традиціях, звичаях, символах, віруваннях. Однією з таких традицій є українська народна іграшка та гра – це пам’ять етносу, історія буття нашого народу, яка об’єднала в собі  любов, добро, гумор, наполегливу працю та славу нашого народу. Сьогодні вони стали для нас магічним талісманом та символом зв’язку між поколіннями. В них -  наше коріння, наша міць і неповторність.

03 липня 2020 року відбувся Фестиваль української народної іграшки та гри, який об’єднав між собою поціновувачів українських народних традицій.

У цьому році захід було проведено в онлайн форматі, що дозволило збільшити глядацьку аудиторію, кількість учасників, відкрити багато талановитих, творчих особистостей, причому не лише в Україні, а й за її межами.

Доторкнутися до невичерпного джерела народної мудрості та поринути у чарівний світ веселих, жартівливих, кмітливих, повчальних народних ігор, іграшок та забав допомогли глядачам працівники закладів культури, творчі колективи, об’єднання, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, окремі учасники з Рівненської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Черкаської, Чернігівської, Запорізької, Полтавської, Тернопільської, Івано-Франківської, Луганської областей, Португалії та Королівства Норвегія.

До уваги глядачів учасники презентували виготовлені власноруч зразки української народної та сучасної іграшки, майстер-класи з виготовлення іграшок, дослідницькі, історичні матеріали, сезонно-обрядові ігри, з обрядовими піснями та хороводами, побутові народні ігри, які відображали працю українського народу, ігри-ловітки, безсюжетні ігри, ігри-забави, ігри-атракціони з елементами змагань, ігри комічного характеру та театралізовані ігри.

Висловлюємо вдячність всім, хто подарував нам  неперевершену красу і мудрість української народної культури. Приємно відчувати вашу підтримку, допомогу, отримувати радісні коментарі та схвальні відгуки. 

Завдяки вашій участі наш дистанційний фестиваль  подолав всі  географічні, комунікативні та інші бар'єри, що у найближчому майбутньому, дозволить вивести його на Міжнародний рівень.

Якби не змінювався світ, куди б не завела вас доля, завжди зберігай у серці ті духовні скарби, які дісталися вам у спадок від попередніх поколінь.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5