Підсумки Всеукраїнського конкурсу клубних закладів культури

 

 

З 15.04.2018 року до 01.09.2018 року містами та районами Луганщини крокував регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів культури у сільській місцевості.

В боротьбу за перемогу вступили 13сільських клубних закладів культури. Нелегкою була робота обласної комісії – всі представлені заклади були гідні перемоги. Але все ж таки прийшлось вибрати найкращих.

Переможцями Луганського регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів культури у сільській місцевості стали:

  • ІІІ місце між собою поділили Коломийчиський сільський клуб, с. Коломийчиха Сватівського району та Айдар-Миколаївський сільський клуб, с. Айдар-Миколаївка Новоайдарського району.
  • ІІ місце місце між собою поділили Білогорівський сільський Будинок культури, с. Білогорівка Попаснянського району та Валуйський культурно-дозвільний Центр, с. Валуйське Станично-Луганського району.
  • І місце посів Цілуйківський сільський клуб, с. Цілуйкове Білокуракинської об’єднаної територіальної громади Білокуракинського району.

Нехай перемога цих сільських клубних закладів культури стане відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотивацією для участі в нових фестивалях та конкурсах!

Бажаємо вам наснаги та нових творчих злетів!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: