Бардівська пісня збирає друзів

Опубліковано: 22 грудня 2018

21 грудня 2018 року вже вдруге в Сєвєродонецьку відбувся обласний конкурс патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті». 

        Ідейним натхненником проведення конкурсу виступив Луганський обласний центр народної творчості, захід відбувся за сприяння управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

Цього року обласний конкурс патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті» зібрав учасників, віком від 16 до 45 років,майже з усіх куточків нашої області.

До уваги слухачів були представлені пісенні та поетичні твори, які були написані на різноманітну тематику,втому числі і тексти, суголосні тим подіям, які відбуваються зараз на Сході нашої країни.

Справжньою окрасою заходу стали виступи запрошених почесних гостей: сєвєродонецького барда, представника клубу авторської пісні «Діалог» Дмитра Боровікова та лауреата міжнародних конкурсів, акордеоніста Валерія Сидоренка.

Всі конкурсні твори були наповнені патріотизмом, вірою у світле майбутнє та любов’ю до свого краю.

 

Переможці обласного конкурсу патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті»:

Номінація «Авторські твори»:

Диплом ІІІ ступеню – Олександр Пшеничний, м. Сєвєродонецьк;

Диплом І ступеню – Вікторія Ткаченко, с. Підгорівка  Старобільського району та Дмитро Воротинцев, смт. Станиця Луганська.

Номінація «Бардівська пісня»:

Диплом ІІІ ступеню – Тетяна Старченко та вокальний гурт «Музичні барви» (керівник Ляна Одинець), м. Сєвєродонецьк;

Диплом ІІ ступеню – ГаннаБережна м. Рубіжне;дует у складі Ляни Одинець  та Анжели Дашевської,м. Сєвєродонецьк;

Диплом І ступеню – Анжеліка Проценко, смт. Білокуракине; дует у складі Єлизавети Ємельянової та Дениса Рибальченка, м. Сєвєродонецьк.

       Всі учасники конкурсу отримали дипломи за учать та пам`ятні подарунки.

       Вітаємо переможців обласного конкурсу патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті» та бажаємо їм творчої наснаги і нових креативних ідей на шляху підкорення нових вершин!