Положення про Інтернет - конкурс фото робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Барвиста Писанка»

Опубліковано: 03 квітня 2019

ЗАТВЕРДЖЕНО:           

Директор ЛОЦНТ          

 _________  І.І. Дячук     

 від «16 » березня 2017р.   

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Інтернет - конкурс фото робіт майстрів

декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Барвиста Писанка»

 

1.1.  Це положення визначає порядок організації та проведення Інтернет - конкурсу  фото робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Барвиста Писанка» (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться один раз на рік, організатором виступає комунальна установа «Луганський обласний центр народної творчості».

1.3.   Мета та завдання Конкурсу: пошук і підтримка обдарованих дітей та молоді, народних умільців Луганщини; збереження, розвиток та популяризація народного мистецтва серед населення; виховання молоді та гармонійний розвиток особистості.

1.4.   Тематика Конкурсу – Великоднє яйце.

 

ІІ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс проходитиме на сторінці Луганського обласного центру народної творчості у соціальній мережі Facebookhttps://www.facebook.com/narodna.tvorchist.

2.2.  У Конкурсі мають право брати участь народні умільці традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (без вікових обмежень).

2.3.  У Конкурсі приймають участь роботи виконані, лише у певній заданій тематиці, в різних напрямках та техніках традиційного, сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (писанкарство, вишивка, канзаші, квілінг, різьблення по дереву, живопис, витинанки та ін..).

2.4.   Для участі у Конкурсі необхідно надати не менше ніж три фото  робіт поряд з майстром (формат фото jpg, GIF та PNG) та анкету-заявку учасника (додаток 1), надіслати на е-mail ЛОЦНТ: narodna.tvorchist@gmail.com разом

із заповненою анкетою учасника (зразок додається).

2.6.   Відповідальність за зміст та якість наданих фотографій несуть учасники Конкурсу.

2.7. Організатори Конкурсу не несуть відповідальність за розміщення фотографій учасників без їх згоди третіми особами та порушення ними авторських прав.

2.8.   Фотографії надані на Конкурс не редагуються  і не коментуються (з боку ЛОЦНТ).

2.9. Надання роботи на Конкурс є підтвердженням згоди учасника з положенням про організацію та проведення Конкурсу «Барвиста Писанка».

 

  1. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1. Термін проведення Конкурсу «Барвиста Писанка»  змінюватиметься кожного року в залежності від дати Великодня, детальна інформація по строкам проведення Конкурсу надається в електронному листі.

3.2. Фото робіт та анкети учасників (в електронному вигляді), приймаються  на e-mail ЛОЦНТ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше ніж за тиждень до свята Великодня.

 

  1. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ

4.1. Голосування для визначення переможців Конкурсу відбуватиметься   з моменту розміщення конкурсних робіт на сторінці ЛОЦНТ у Facebook .

4.2. З однієї сторінки в фейсбуці дозволяється проголосувати за кожного учасника лише один раз. При виявленні несанкціонованого збільшення або намагань «накручування» балів за будь-якого з учасників, до нього будуть застосовані штрафні санкції.

4.3. Підведення підсумків конкурсу відбудеться по закінченню встановлених строків проведення Конкурсу, не пізніше ніж за тиждень.

4.4. Переможцем  стає учасник, який отримає найбільшу кількість голосів у ході відкритого онлайн - голосування, у кожному з напрямків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

4.5. Всі учасники Конкурсу отримають диплом учасника. Переможці Конкурсу  – диплом І ступеню.  

4.8. Організатори конкурсу залишають за собою право поділити призове місце у випадку, якщо два та більше претенденти набрали однакову кількість голосів.

 

  1. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Організатор Конкурсу не відшкодовує  матеріальних витрат, пов’язаних зі створенням фотографій та участю у Конкурсі.

5.2. Після завершення Конкурсу всі надані фотографії залишаються на  сайті ЛОЦНТ (http://locnt.com.ua)  та на сторінці ЛОЦНТ у фейсбуці.

5.3. Забороняється копіювання та використання фотографій без згоди учасників. Організатори конкурсу не несуть відповідальності за несанкціоноване копіювання фотографій та їх використання на інших сайтах та сторінках в соц. мережах.

 

Додаток 1

до Положення про

про Інтернет - конкурс фото робіт майстрів

декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Барвиста Писанка»

пункт 2.4.

розділу ІІ Положення

 

 

 

Анкета-заявка

на участь у фото Інтернет - конкурсі

«Барвиста Писанка»

 

  1. Місто, район

          _____________________________________________________________

 

  1. Повна назва закладу культури ___________________________________________________________
  1. Повна назва клубного формування (гуртка, студії, любительського об’єднання, клубу за інтересами), П.І.Б. керівника _____________________________________________________________________________________

 

  1. Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), контактний телефон, e-mail ____________________________________________________________________________________

 

  1. Напрямок та техніка виконання _________________________________________________________

 

  1. Назва роботи _____________________________________________________________

 

Дата заповнення                                                                                                                                       «____» ____________20__р.