ПОЛОЖЕННЯ про обласний відкритий рок-фестиваль «Зі сходу до заходу»

Завантажити положення

Завантажити анкету

 

 

   ЗАТВЕРДЖЕНО

   Наказ управління культури,

   національностей та релігій

   Луганської обласної

   державної адміністрації

   __________________ № _____

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний відкритий рок-фестиваль

«Зі сходу до заходу»  

 

І. Загальні положення

 

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу» (далі – Фестиваль), його організаційне і фінансове забезпечення, порядок участі та підбиття підсумків.

1.2. Фестиваль проводиться щорічно управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, комунальною установою «Луганський обласний центр народної творчості», комунальним закладом «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф’єва». 

1.3. Метою проведення Фестивалю є популяризація та поширення української мови, рок-музики та рок-культури на території Луганської області, виявлення та підтримка талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу, вдосконалення якості дозвілля молоді та створення оптимальних умов для його реалізації. 

1.4. Завданнями Фестивалю є:

створення умов для вдосконалення і професійного росту молодіжних колективів і окремих учасників, а також надання їм можливості реалізації творчого потенціалу;

розширення та зміцнення різнобічних зв’язків між молодіжними командами, колективами і окремими учасниками;

організація проведення змістовного дозвілля для широкого кола молоді. 

1.5. Інформаційна підтримка Фестивалю забезпечується через мережу Інтернет та шляхом залучення представників преси, телерадіокомпаній, інформаційних служб, інших організацій будь-якої форми власності з правом висвітлення подій.  

 

ІІ. Організація проведення Фестивалю

 

2.1. Організаторами Фестивалю виступають: управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, комунальна установа «Луганський обласний центр народної творчості», комунальний заклад «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф’єва» (далі – Організатор). 

2.2. До участі в організації та проведенні Фестивалю Організатором можуть бути залучені інші державні органи виконавчої влади, а також установи та організації, які надають організаційну підтримку в його проведенні, за їх згодою. 

2.3. У рік проведення Фестивалю наказом управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації визначається місце та термін проведення Фестивалю, затверджуються склад організаційного комітету Фестивалю (далі – Оргкомітет), журі Фестивалю та кошторис. 

2.4. Оргкомітет утворюється з метою забезпечення ефективної організації та проведення Фестивалю та складається з голови, заступника голови, секретаря та не менше 2-6 членів.  

До складу Оргкомітету входять представники управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, комунальної установи «Луганський обласний центр народної творчості», комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф’єва», фахівці у галузі культури і мистецтва (за згодою). 

2.5. Оргкомітет здійснює весь необхідний обсяг роботи з підготовки, організації та проведення Фестивалю, проводить прийом заявок учасників, складає програму проведення Фестивалю, залучає спонсорів, меценатів, юридичних та фізичних осіб, а також усіх необхідних фахівців для ефективного проведення Фестивалю, відповідає за рекламно-інформаційне та матеріальне забезпечення.

2.6. Оргкомітет залишає за собою право на збереження та обробку інформації про колективи та окремих виконавців, що подали заявку на участь, формування списків учасників та встановлення порядку їх виступів.

2.7. Відбір учасників Оргкомітетом відбувається відповідно до поданих заявок на участь.   

 

ІІІ. Умови і порядок проведення Фестивалю

 

3.1. У Фестивалі беруть участь аматорські колективи та окремі виконавці віком від 15 років. Особи, які супроводжують дітей, що не досягли 18 років, є відповідальними за їх життя і здоров’я на весь період проведення Фестивалю.  

3.2. Фестиваль проводиться за такими номінаціями:

1) музично-виконавське мистецтво:

солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, інструментальні, вокальні та вокально-інструментальні музичні гурти;

2) хореографічне мистецтво:

хореографічні колективи та сольні виконавці, що працюють в жанрі рок-балет;

3) оригінальний жанр:

кастомайзери, спіннери, майстри графіті та боді-арту;

4) декоративно-прикладне мистецтво:

виготовлення стилізованої біжутерії;

5) художньо-образне мистецтво:

патріотична поезія.  

3.3. Учасники всіх номінацій розподіляються на дві вікові категорії: молодь (від 15 до 17 років) та дорослі (від 18 років).       

3.4. Майстри декоративно-прикладного мистецтва, кастомайзери, майстри графіті та боді-арту власноруч облаштовують своє виставкове місце. 

3.5. На Фестивалі учасники представляють 2 різнохарактерних номера або композиції.

Тривалість номеру:

для солістів – не більше 10 хвилин;

для груп – не більше 15 хвилин.

Кожен колектив і виконавець заздалегідь надсилає необхідний йому музичний супровід на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Не допускається виступ вокалістів під фонограму «плюс». 

3.6. До участі у Фестивалі не допускаються учасники, які у своїх виступах прямо чи опосередковано пропагують культ насилля та жорстокості, провокують розпалювання національної, соціальної, релігійної, громадянської чи іншої форми ворожнечі.

3.7. Участь у Фестивалі безкоштовна та підтверджується офіційним запрошенням на підставі надісланих заявок на участь.

3.8. Кандидати на участь у Фестивалі подають Оргкомітету заповнену анкету-заявку за формою, що наведена у додатку до цього Положення, не пізніше ніж за два тижні до запланованої дати проведення Фестивалю.   

Для участі у Фестивалі дітей, що не досягли 18 років, анкети-заявки на їх участь у Фестивалі заповнюють та подають їх законні представники. 

3.9. Заявки на участь у Фестивалі приймаються за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3.10. Обробка персональних даних учасників Фестивалю здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».  

 

IV. Журі Фестивалю

 

4.1. Кількісний склад журі визначається Організатором (не менше п’яти осіб) та затверджується наказом управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. 

4.2. До складу журі входять діячі культури та мистецтв, композитори, хореографи, співаки, педагоги, представники преси та телебачення, а також громадські діячі.

4.3. Журі оцінює учасників Фестивалю відкритим голосуванням за десятибальною шкалою з урахуванням наступних критеріїв:  

виконавська майстерність – техніка виконання;

артистизм, розкриття художнього образу, сценічна культура;

композиційна побудова номера/композиції;

рівень складності виконуваного твору/композиції (динаміка, емоційність);

складність репертуару та аранжування;

творча індивідуальність;

оригінальність виконання.

4.4. За підсумками набраних балів журі відкритим голосуванням визначає переможців Фестивалю: володаря Гран-прі (найкращий учасник), лауреатів, які посіли I, II, III місця у кожній номінації та віковій категорії окремо.    

4.5. У разі отримання однакової кількості балів кількома учасниками, журі визначає порядок місць додатковим відкритим голосуванням. 

4.6. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.7. Робота журі не оплачується.  

 

 V. Нагородження учасників Фестивалю

 

5.1. Переможці Фестивалю нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Інші учасники Фестивалю отримують відзнаки та дипломи учасника Фестивалю. 

5.2. Оргкомітет, за погодженням із членами журі, має право нагороджувати переможців та інших учасників Фестивалю спеціальними призами від підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, відповідно до чинного законодавства.  

 

VІ. Фінансове забезпечення Фестивалю

 

6.1. Фестиваль є некомерційним заходом. 

6.2. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення обласних заходів у галузі культури та мистецтв.

6.3. Витрати учасників на проїзд та харчування забезпечують організації, що відряджають учасників на Фестиваль. 

6.4. Для забезпечення підготовки та проведення Фестивалю в установленому порядку залучаються кошти з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.  

 

 

 

Заступник начальника управління                                                                                                                                   В.Ю.ВИБОРНИЙ

 

 

 

 

 

Додаток

до Положення про обласний

відкритий рок-фестиваль

«Зі сходу до заходу»

(пункт 3.8 розділу ІІІ Положення)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНКЕТА-ЗАЯВКА

на участь в обласному відкритому рок-фестивалі

«Зі сходу до заходу»

 

  1. Поштова адреса, телефон, факс, e-mail________________________________________

       _________________________________________________________________________

       _________________________________________________________________________

 

  1. Прізвище, ім'я, по батькові, вік учасника Фестивалю

(назва та дата створення колективу, імена та прізвища всіх учасників колективу)

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

  1. Жанр в якому виступає учасник, назва та тривалість виступу________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

  

  1. Ім'я та прізвище керівника колективу _______________________________________
  2. Додаткова інформація про учасника (коротка біографічна довідка, творчі досягнення)

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

Дата _________________                                                                                                                                         Підпис ________________

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

З Г О Д А

на обробку персональних даних

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VІ,

я,______________________________________________________________________________

 (прізвище, ім’я, по батькові повністю)

даю згоду на обробку моїх персональних даних: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, телефон, адреса електронної пошти, організаційному комітету обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу» для організації та проведення вищевказаного фестивалю.  

 


«___»____________ 201_ р.                                                                                                                    ________ (______________________)

 

 

    

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5