Попаснянський районний Будинок культури

В.О. Директора

Змитрович Яна Володимирівна

 

 Дата народження : 1980 року

В 2010 році закінчила Луганський коледж культури і мистецтв за спеціальністю Народна художня творчість.

Отримала вищу освіту закінчивши у 2013 році Луганську Державну Академію культури і мистецтв за спеціальністю Музине мистецтво.

З 08.12.1996р. прийнята на посаду ведучої програм молодіжної дискотеки «Центр»

01.04.2001р. Прийнята на посаду культорганізатора

01.01.2003р. Переведена на посаду художнього керівника

01.09.2010р. Переведена на посаду керівника художнього відділу

01.04.2015р. Переведена на посаду заступника директора з основних видів діяльності

З 17.10.2015р. Виконує обов’язки директора РБК

Була неодноразово нагороджена грамотами за професійну діяльність.

 

У місті Попасна в мікрорайоні вагоноремонтного заводу в 1953 році для робітників, службовців і членів їх сімей було побудовано та введено в експлуатацію будівлю Будинку культури, яка отримала назву Будинок Культури «Попаснянський вагоноремонтний завод». Адміністрація і штат БК ВРЗ підкорявся профспілці заводу: затверджував плани робіт колективу, звіти, виплачував заробітну плату, здійснював придбання і ремонти.


    Очолювали роботу в БК ВРЗ протягом довгих років директора:
- Завірюха Микола Олексійович
- Козаченко Валентин Миколайович
- Руденко Олексій Тихонович
- Васильєва Алла Петрівна
- Сухомлин Віктор Андрійович


      З 1988 року на посаду директора БК була призначена Кобелєва Інна Миколаївна. Після проведення капітального ремонту приміщення Будинку Культури з 1988 по 1991г.г. керівництво та профспілковий комітет Попаснянського ВРЗ прийняли рішення про передачу з 1 січня 1991 р Будинку Культури разом зі штатом в введення відділу культури Попаснянської районної державної адміністрації, яким в той час керувала Снєгірьова Валентина Григорівна.
     Так з 1 січня 1991 р Будинок Культури ВРЗ був перейменований в Попаснянський районний Будинок Культури. Рішенням № 4/3 четверта сесія ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СКЛИКАННЯ Попаснянського району РАДИ згідно з п.20 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» РБК був визнаний власністю територіальних громад району та директором РБК призначена І.М. Кобелєва.

31 липня 2008 р №29 / 19 головою Попаснянського районної ради Н.М. Охріменко на підставі рішення районної ради було затверджено положення Попаснянського районного Будинку Культури.
       C 1-січня 2009 року згідно з наказом по відділу культури № 76К була ліквідована централізована бухгалтерія та Попаснянський РБК знайшов фінансову незалежність. А в 2011 р адміністрацією РБК були оформлені документи про держ. реєстрації юридичної особи та права власності на нерухоме майно.
      Районний Будинок Культури займався організацією роботи в сільських клубних установах, надаючи практичну і методичну допомогу в роботі і навчанні клубних працівників, організовував та проводив всі районні, міські заходи. Працівники районного будинку культури підняли рівень проведення культурно-масових заходів разнообразив форми їх проведення.


     Під час проведення АТО з липня 2014 р робота в РБК не припинялася, в міру можливості проводились заходи не тільки по організації дозвілля населення, що залишилося, але і по збереженню матеріального майна будівлі

 5 травня 2015 року розпорядженням керівника Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації - голови районної державної адміністрації розпорядженням №87 Р.Г. Власенко було затверджено нову редакцію положення по районному Будинку культури.

У листопаді 2015 р директор І.М. Кобелєва була звільнена. В даний час виконує обов'язки директора кваліфікований фахівець з вищою освітою Я.В. Змитрович, яка працює в РБК з 1996 року.


Штат Попаснянського РБК налічує 91 працівник, з них - 45 творчих.

 

Адреса:

смт. Попасне, вул. Миру, 136

Телефон: (06474) 31644