Міська комунальна установа "Палац культури" м.Рубіжне

Директор

Ганна Вікторівна Бережна

 

Народилася 28 березня 1974 року в місті Рубіжне, Луганській області.

Освіта вища.

1993 рік закінчила Сєвєродонецьке музичне училище ім. С. Прокоф'єва по класу - хормейстер.

2010 рік Луганський державний інститут культури і мистецтв, отримала диплом за фахом -режисер телебачення.

Почала свій трудовий шлях музпрацівником в дитячому садку.

У 1995 році створила вокально-хоровий колектив «Непоседы» у Палаці культури ім. Дзержинського хім. заводу «Зоря» , де 7 років працювала керівником.

Також працювала в загальноосвітній школі вчителем музики, відповідальним редактором на ТРК «Рубіжне». Під час літніх канікул працювала в дитячому оздоровчому таборі «Зоря» старшої вожатою.

У 2002 році пройшла конкурс  на заміщення вакантної посади завідуючого відділом по організації дозвілля молоді в міському Палаці культури.

З 2012 року по 2013 рік начальник відділу культури Кремінської районної адміністрації.

2013 - 2014 художній керівник Рубіжанської міської комунальної установи "Палац культури".

З 11 грудня 2014 року працює директором Рубіжанської міської комунальної установи "Палац культури".

Головною цілью вважає - зробити культурне життя жителів міста насиченою і цікавою, а життя дітей захоплюючою і корисною.

Вважає, що кожна людина будь якого віку повинна постійно культурно збагачуватись та пам'ятати  про те, що в місті є культурний центр, в якому вона зможе реалізувати себе як особистість, як гідного громадянина України.

 

 

 

Міська комунальна установа «Палац культури», ось вже впродовж довгих років відкриває свої двері для аматорів народної творчості і мистецтва, і є головним культурним центром міста.

     Пріоритетні напрями діяльності МКУ «Палац культури» направлені на організацію і проведення напрацьованих і таких, що зажадалися населенням міста програм:

- урочисті заходи до Державних свят, засновані на сценічному втіленні пропонованих концертних номерів, що входять у виконуваний і напрацьований репертуар, як провідних творчих колективів палацу, так і кращих колективів і окремих виконавців нашого міста;

- масові заходи щодо окремих свят народного календаря, засновані на постановках, що театралізуються, із залученням глядача у всілякі затії;

- конкурсні програми і фестивалі, що розкривають таланти різних груп населення нашого міста.

-   тематичні вечори відпочинку до професійних свят по колективних заявках від організацій;

- надаються приміщення для проведення конференцій, фестивалів, виставок, змагань, звітних програм і концертів.

     Колективи «Палацу культури» проводять активну концертну діяльність, пропагандуючи кращі зразки музичного, театрального, хорового і хореографічного жанрів серед жителів міста. Тісно співпрацюють з учбовими закладами, центром фізичної культури і спорту, з громадськими організаціями міста. Жоден міський захід або свято не відбувається без участі творчих і самодіяльних колективів "Палацу культури". Самодіяльні колективи МКУ "ПК" постійно беруть участь у фестивалях і конкурсах різного рівня (міські, обласні, Міжнародні, Всеукраїнські), стаючи лауреатами і переможцями, володарями дипломів, грамот і гран-прі, тим самим піднімаючи престиж і славу нашого міста.

 

Адреса:

м. Рубіжне, Площа Леніна, 1

Телефон:  (06453) 50137,

                     (06453)  50363,

                     (06453)  54106

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4