Старобільський районний Будинок культури ім. Т. Шевченка

Директор, 

керівник народного ВІА ,,Талісман,,

Порхун Микола Григорович

 

Народився 19 червня 1964 року в с. Велікоцьк Міловського району Луганської області.

Випускник Луганського державного культурно-освітнього училища за спеціальністю «Клубний працівник і диригент самодіяльного духового оркестру».

1986 - 1998 рік – працював керівником самодіяльного духового оркестру в Великоцькому сільському Будинку культури.

1998 по 2002 рік працював директором Великоцького СБК.

2002 - 2005 рік  завідуючий сектором культурно-освітньої роботи Старобільського районного Будинку культури ім. Т. Г. Шевченка.

З 2005 року директор Старобільського районного Будинку культури ім. Т. Г. Шевченка.

Художній керівник народного самодіяльного вокально-інструментального ансамблю «Талісман».  Колектив неодноразово відмічали дипломами та грамотами управління культури Луганської облдержадміністрації, обласного центру народної творчості, районної державної адміністрації, районної та міської ради. Колектив неодноразово займав почесні перші місця на всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах.

У 2006 році, за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу кращих клубних закладів культури, Старобільський районний Будинок культури ім. Т. Г. Шевченка зайняв перше місце по Луганській області та 3 місце серед районних Будинків культури по Україні.

У 2015 році колектив РБК був нагороджений Почесною грамотою за зайняте Перше місце на обласному фестивалі-конкурсі «Луганщина-світанок України».

За вагомий внесок у розвиток культури Старобільщини та плідну працю Порхун Микола Григорійович був неодноразово нагороджений почесними грамотами та подяками Луганської облдержадміністрації, Старобільської районної державної адміністрації, районної та міської ради, відділу культури Старобільської райдержадміністрації.

 

 

Старобільський районний Будинок культури ім. Т. Г. Шевченко нараховує не один десяток років, він справжній храм культури та мистецтва, який відчинив свої двері 6 листопада у 1959 році, став першим районним Будинком культури в області і відразу ж з перших днів свого відкриття є методичним центром клубних установ району. Це один з найстаріших центрів культури на Луганщині .    

У 1959 році, першим керівником Старобільського районного Будинку культури була чудова людина, педагог за освітою, Костянтин Іванович Майборода, який згодом став директором Луганського державного культурно-освітнього училища.

1962 році естафету керівництва прийняв, на той час художній керівник районного Будинку культури, заслужений працівник культури України, Емарлен Федорович Живага, надалі він зайняв посаду директора обласного центру народної творчості, а потім директора Луганського музично-драматичного театру.

У 1964 році, керівником Старобільського районного Будинку культури став Анатолій Семенович Рибянцев, який згодом зайняв посаду заступника директора обласного центру народної творчості, а так само завідуючого відділом культури м. Луганськ.

 

Адреса:

м. Старобільськ вул. Центральна, 33

Телефон: (06461) 22050

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4