Автор: admin Опубліковано: 01 лютого 2016

    Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури»

Директор

Науменко Лідія Іванівна

 

 

Будинок творчості, якому, за волею трудящих, було присвоєно ім’я В.І.Леніна був побудований в 1932 році. У роки війни Палац культури був повністю зруйнований. У 1949 році Палац був відновлений і реконструйований, і в ньому знову закипіло культурне життя.

Гордістю Палацу культури є його творчі колективи, 5 з них носять почесне звання «народного самодіяльного колективу»:

та 2 — «зразковий аматорський колектив»:

Також на базі Палацу культури працюють 7 аматорських колективів художньої самодіяльності та 12 любительських об’єднань, в яких займаються 428 учасників, з них 306 дітей. Більшість учасників клубних формувань є лауреатами обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів.

Робота Палацу культури спрямована на те, щоб задовольнити потреби усіх категорій населення: дітей, підлітків, молоді, трудящих та ветеранів. Для цього у Палаці культури створено всі умови. Це і обладнані кімнати гуртків та колективів, роздягальні, сценічні костюми та технічні засоби. Очолюють художні колективи та клубні формування керівники з багатим досвідом культурно-освітньої роботи.

Концертний зал Палацу культури вміщує майже 700 осіб, обладнаний сучасною звуковою апаратурою. На сцені Палацу культури проходить багато міських заходів, професійних свят, звітних концертів, концертів професійних виконавців тощо. Щороку у Палаці культури проходить більше ніж 300 заходів.

Колектив Комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури» на сьогодні нараховує 37 чоловік. Це творчі фахівці, інші спеціалісти та адміністративно-господарські працівники.

На базі Палацу культури функціонує Народний музей історії содового заводу, який був заснований у 1967 році та спершу називався «Кімната бойової та трудової слави заводу». Згодом вона переросла в музей. Замість однієї кімнати було обладнано 7 залів. Протягом багатьох років в музеї проводилась значна робота з виховання молоді на бойових та трудових традиціях минулих поколінь.

 

Адреса:

м. Лисичанськ, вул. Красна, 30

Телефон: (06451) 74686

 

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України