Автор: admin Опубліковано: 01 лютого 2016

                 Лисичанський Палац культури "Діамант"

Директор

Пщебіцина Юлія Михайлівна

 

Рік народження : 28 квітня 1978 року.

З 2012 працює директором в КЗ «Лисичанський палац культури «Діамант» .

Вміє організовувати своїх працівників, проводить концерти і свята. Свою роботу виконує сумлінно і якісно, всі організовані свята проходять на найвищому рівні. Започаткувала такі міські заходи як фестиваль танцю «Viva Dance» присвячений міжнародному Дню танця в якому приймають участь 11 хореографічних колективів міста та району, який тепер традиційно став проходити у кінці квітня кожного року; вперше у місті була організована міська розважальна конкурсна шоу-програма для співробітників закладів культури: клубних закладів, шкіл естетичного виховання, бібліотек -   «Одна на миллион». Вперше поставлений у 2013 році мюзикл «Снігова королева» по мотиву казки Г.Х.Андерсена став новизною для всього міста. Бо цю форму проведення свята використали вперше.

Має такі нагороди:

  • диплом лауреата міського конкурса «Молода людина Лисичанська 2013» «молодий працівник культури міста»;
  • почесна грамота за плідну співпрацю та значний особистий внесок у волонтерську роботу, співчуття та підтримку тих, хто потребує допомоги, та з нагоди дня волонтера;
  • грамота Лисичанської міської ради Виконавчого комітету за високий професіоналізм, творчий пошук, активну життєву позицію, значний особистий вклад в розвиток культури;
  • грамота за вагомий внесок у патріотичне виховання та активну участь у наданні моральної підтримки військовослужбовцям оперативно бойової прикордонної комендатури «Білгород-Дністровський»;

За час роботи на посаді директора створила творчий, продуктивний мікроклімат, сформувала команду однодумців. 

 

 

В 1952-му році був побудований клуб імені Надії Костянтинівни Крупської і належав до тодішньої шахти імені Н.К.Крупської, але знаходився в управлінні шахтного комітету профспілки працівників вугільної промисловості. Першим директором клубу був Анатолій Степанов, потім його змінив Олександр Ігошев.

За що дійшли до нас відомостями зазначений клуб будувався за типовим проектом (аналогічне будівлю, наприклад, знаходиться в м. Кіровську Луганської області та значиться як Палац культури імені В.І. Леніна). Будівництво клубу, зі слів старожилів, вели німецькі військовополонені.

За минулі з дня споруди роки зовнішня архітектура будівлі істотних змін не зазнала. Дещо змінився інтер'єр. У глядацькому залі мався невеликий балкон, однак, через аварійний стан, приблизно в середині 60-х років, він був демонтований. Тоді ж, на догоду моді, була демонтована декоративна гіпсова ліпнина на стелі і стінах залу для глядачів, що істотно погіршило його акустику і безповоротно знищило його первозданний вигляд.

На початку 60-х років ХХ століття, після закриття шахти, клуб імені Н.К.Крупської за рішенням державних і місцевих органів самоврядування був переданий на баланс Державного підприємства «Лисичанський склозавод «Пролетарій» і знаходився в управлінні заводського профспілкового комітету працівників будівництва і промбудматеріалів . Новим директором клубу був призначений Олександр Талалаєв, який пропрацював на цій посаді близько п'яти років. Потім нетривалий час клубом керували Віталій Малюков, Віктор Свірський, Олександр Тарасенко. З початок 1971 року директором клубу був призначений Володимир Дрижак, якого в 1977 році змінила Вікторія Бельченко, яка керувала закладом культури більше десяти років. Їй на зміну прийшла Ірина Фрейліх.

У червні 2001 року цілісний майновий комплекс Державного підприємства «Лисичанський склозавод« Пролетарій », включаючи і клуб імені Н.К. Крупської, був узятий в довгострокову оренду Закритим акціонерним товариством «Лисичанський склозавод« Пролетарій ». У цей період директорами клубу були Олександр Ковальов, Володимир Філенко, Катерина Старкова.

З квітня 2011 року клуб переданий на баланс Відділу культури Лисичанської міської ради.

У 2015 КЗ «Лисичанський Палац культури ім. Н.К. Крупської» був перейменований у КЗ «Лисичанський Палац культури «Діамант».

 

Адреса:

м. Лисичанськ, вул. Первомайська, 30

Телефон:

Читати також

20.01.2019

День Соборності 2019

08.12.2018

Патріотична Інтернет-акція «Уклін всім, хто край свій боронить»

25.08.2016

25-та річниця Незалежності України