Комунальна установа Кремінський районний Будинок культури

 

 Виконуючий обов'язки директора 

Звягіна Олена Борисівна 

 

Звягіна Олена Борисівна працює у Комунальній установі «Кремінський районний будинок культури» з 2006 року, спочатку на посаді керівника зразкового вокального   ансамблю «Камертон», а з березня 2015 року на посаді виконуючої обов’язки директора

           Олена Борисівна закінчила Харківський педагогічний університет за спеціальністю – вчитель музики.

За час роботи у Кремінському районному будинку культури показала себе як досвідчений фахівець і талановитий організатор, люблячий свою справу. Звягіна О.Б. творчо підходить до формування репертуару, створення сценічних костюмів та сценічного образу колективу. Зразковий ансамбль «Камертон» активний учасник районних і обласних заходів.

На сьогоднішній день Олена Борисівна виконує обов’язки директора КУ «Кремінський районний будинок культури». За період роботи керівником установи зарекомендувала себе як відповідальна, наполеглива, цілеспрямована натура. Легко знаходить спільну мову з колегами, учасниками самодіяльних колективів та їх батьками.

 

Комунальна установа «Кремінський районний будинок культури» типове приміщення, збудоване у листопаді 1967 року. З квітня 2011 року Комунальна установа «Кремінський центр дозвілля» реорганізована у Комунальну установу «Кремінський районний будинок культури». На сьогоднішній день очолює установу виконуюча обов’язки директора Звягіна Олена Борисівна.

Загальна площа - 2333 кв.м.

Кількість крісел у глядацькій залі - 550

КУ «Кремінський РБК» - є центром розвитку, підтримки та удосконалення самодіяльного аматорського мистецтва. У закладі працюють різножанрові аматорські колективи як для дітей, молоді, так і для інших вікових категорій населення:

10 хореографічних,

10 вокально-хорових, з яких 5 мають звання "Народний"

2 театральних,

2 інструментальних,

3 любительських об’єднання та клубів за інтересами,

всього 27 колективів (у яких займається 314 осіб), з яких 11 народних та 2 зразкових.

      Аматорські колективи районного будинку культури приймають активну участь у фестивалях, конкурсах різного рівня і займають там призові місця. Так, у Всеукраїнському фестивалі конкурсі народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» народний танцювальний колектив «Світанок», керівник Тетяна Глушакова, зайняв І місце у номінації «Слобожанські візерунки», зразковий танцювальний колектив «Імпульс», керівник Майя Апаренко побував у Польщі і взяв участь у Міжнародному фестивалі «Танцювальна фієста» у м. Ключборк, у травні місяці народний танцювальний колектив «Світанок» та народний сімейний циганський ансамбль «Чорний жемчуг» взяли участь у обласному заході «Мистецтво єднає Україну», з нагоди відзначення Всесвітнього Дня культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку, який відбувся у м. Сєвєродонецьку.

      До 75-ти річчя утворення Луганської області аматорські колективи представили концертну програму і вітали Луганщину з ювілеєм.

      На сцені РБК пройшов звітний концерт у рамках фестивалю народної творчості «Луганщина – світанок України» і 10 аматорських колективів з гідністю підтвердили звання «народний».

 Основними напрямками роботи закладу   є – організація та проведення загально - державних заходів, робота з дітьми та іншими верствами населення. Особлива увага приділяється  патріотичному вихованню населення та роботі з дітьми - проводяться мітинги, тематичні заходи, тематичні концерти до знаменних та пам’ятних дат – Дня соборності, Дня визволення Кремінщини від німецько-фашистських загарбників, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня аварії на ЧАЕС, Дня пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни, Дня Державного Прапору та річниці   Незалежності України, Дня партизанської слави, Дня захисника України, Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, Дня пам’яті жертв голодоморів. За участю аматорських колективів та солістів проходять концерти-вітання з професійним святом працівників соціальної сфери,   вчителів, працівників КРТМО, державних службовців, рятувальників, автодорожників.

Доброю традицією стали виїзні концерти до обласного будинку –інтернату інвалідів та людей похилого віку з нагоди Дня Перемоги, Дня людей похилого віку, Дня інвалідів. Цікаво проходять у будинку культури новорічні свята – відкриття новорічної ялинки на День святого Миколая, новорічні мюзикли для дітей («Дванадцять місяців») та дорослих («Вечори на хуторі біля Кремінної») .

Районний будинок культури приймав активну участь в організації та проведенні святкових заходів з нагоди Дня незалежності України та 75-річчя утворення Кремінського району.

На сцені будинку культури пройшли виступи професійних колективів Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка з драмою-реквіємом «Нація», національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г.Майбороди, національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом художнього керівника та диригента, народного артиста України, професора, Лауреата премії ім. Тараса Шевченка Віктора Гуцала, Черкаський національний ляльковий театр, самодіяльний ансамбль ГПУ Львівгазвидобування «Джоломіга», популярна українська естрадна співачка Анастасія Приходько, волонтер-художниця Леся Тищенко разом з ансамблем пісні та танцю УМВС України в Луганській області «Патруль».

 

 

Адреса: м. Кремінна, Площа Красна, 14

Телефон: (06454) 31172

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4