Вітаємо переможців огляду-конкурсу "Луганшина - світанок України"

Протягом чотирьох місяців, з лютого по травень, проходив обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України».

З кожним роком «Луганщина – світанок України» приваблює все більше шанувальників аматорського мистецтва. У 2019 році взяли участь понад 80  дитячих, молодіжних і дорослих колективів з кількістю 2784 особи, 764 майстра представили 3676 виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  з різних куточків нашої області. Кожен представив свою творчість у відповідній номінації.

Прихильники народної творчості мали можливість поринути у світ прекрасного, познайомитися з цікавими творами українських і зарубіжних класиків, а також сучасних митців. Тож чотири місяці на сценах районів, міст та об’єднаних територіальних громад  вирували танець, музика, пісня, слово і дія. Одні артисти захопили глядачів чуттєвістю, інші — колоритом вистави чи особливою інтерпретацією твору, хтось — змістовними діалогами чи динамікою виступу!

Членам журі було дуже важко визначити найкращих. Проте, переглянувши всі конкурсні виступи, провідні фахівці з хореографічного, музичного, театрального, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Луганщини таки визначили переможців і нагородили їх відповідними дипломами. Також члени журі висловили свої побажання на майбутнє та враження від цьогорічного заходу.

Голова журі – начальник обласного управління культури, національностей та релігій Аліна Адамчук подякувала учасникам за ентузіазм та любов до народної  творчості, а заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська — за натхненне служіння Музі. «Ви цінне зернятко, яке потрібно виростити, щоб воно дало свої  паростки…», — зазначила директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук.

Пролунали приємні слова й від художнього керівника Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Московченка: «Усі ми однодумці, адже займаємося однією справою. Бажаю вам завзяття, сил і наснаги!»

Отже, оголошуємо переможців огляду-конкурсу «Луганщина – світанок України»

Диплом «За кращі співочі голоси»:

Троїцький район

Диплом «За найбільшу кількість відкритих молодих талантів»:

Марківський район

Диплом «За оригінальну презентацію «Заклади культури: діяльність та творчі досягнення»:

Чмирівська сільська об’єднана територіальна громада

Диплом «За яскравий сценічний образ»:

Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада

Диплом «Надія огляду- конкурсу»:

Красноріченська селищна об’єднана територіальна громада

Диплом ІІІ Ступеня:

 

місто Сєвєродонецьк, Сватівський, Міловський, Попаснянський райони та Нижньодуванська селищна об’єднана територіальна громада

 

 Диплом ІІ Ступеня:

 

місто Рубіжне, Новоайдарський, Новопсковський, Станично-Луганський райони та Троїцька селищна  об’єднана територіальна громада

 

Диплом І Ступеня:

 

місто Лисичанськ, Кремінський, Старобільський, Білокуракинський райони та Біловодська, Білокуракинська селищні об’єднані територіальні громади

 

Кращі аматорські колективи виступили на Гала-концерті, який відбувся 1 червня у м.Кремінній.

 

Вітаємо наших аматорів, і хочемо, щоб ви знали – колектив Луганського обласного центру народної творчості  вас любить та цінує, адже народна творчість - це історична основа, на якій розвивалася і розвивається світова художня культура, одна із форм суспільної свідомості і суспільної діяльності!

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email: