Акція «Уклін всім тим, хто край свій боронить»

Політичний, економічний, духовний розвиток України можливий за умови гарантування її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів. Гарантом національної безпеки України виступають боєздатні Збройні Сили, побудовані за принципами оборони достатності. Збройні Сили є необхідним атрибутом держави і виконують її найголовнішу – захисну функцію.

Дата Дня Збройних Сил України приурочена до дуже важливої події в історії нашої країни. Після проголошення незалежності України почалась підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». І через два роки, саме 6 грудня було прийнято рішення відзначати День Збройних Сил України.


У рамках відзначення цього знаменного дня, з метою привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, Луганським обласним центром народної творчості було проведено патріотичну акцію «Уклін всім тим, хто край свій боронить».

              

До акції з виготовлення листівок-вітань захиснику України долучилась учнівська молодь, учасники клубних формувань, аматорських колективів та об’єднань Луганської області.

                             

Луганський обласний центр народної творчості дякує всім небайдужим учасникам акції, особливу вдячність висловлюємо:

Вишневському сільському будинку культури Чмирівської сільської ради Старобільського району

Вишневській сільській бібліотеці Чмирівської сільської ради Старобільського району

Нижньодуванській бібліотеці Нижньодуванської селищної ради Сватівського району

Зразковій студії «Домовичок» Кіндрашівського будинку культури Станично-Луганського району

Чернігівському сільському будинку культури Станично-Луганського району

Богданівському сільському будинку культури Станично-Луганського району

          Нижньотеплівському сільському будинку культури Станично-Луганського району.

          Відділенню образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв».

Мешканцям Луганської області, учнівській молоді, керівникам творчих об’єднань, студій гуртків, за пропагування ідеї патріотизму, виховання національної свідомості, любов до своєї Батьківщини та її захисників.

 

Від усієї душі бажаємо нашим захисникам міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!