Онлайн-семінар щодо проведення весняного та літнього етапів обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest»

12 травня Луганським обласним центром народної творчості був проведений онлайн-семінар «Підготовка до весняного та літнього етапів обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest». В семінарі взяли участь директор Ірина Дячук, завідувач відділом народної творчості Наталія Стрєльцова, завідувач науково-методичним відділом з культурно-дозвіллєвої діяльності Анжела Филипська, методисти з усіх жанрів народної творчості Центру, начальники відділів культури міськрад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та директори закладів культури клубного типу  Рубіжного, Лисичанська, Білокуракинського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Старобільського, Сватівського, Новопсковського, Міловського, Кремінського, Попаснянського районів, Красноріченської об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі були надані методичні рекомендації щодо умов проведення весняного та літнього етапів обласного відкритого фестивалю-конкурсу «Байбак-fest». Було зазначено, що весняний та літній етапи Фестивалю-конкурсу проводяться дистанційно, у зв’язку з чим допускається участь творчих колективів та окремих виконавців міст, районів та об’єднаних територіальних громад всієї області. Також розглянуті питання щодо конкурсних програм учасників фестивалю, умови і порядок проведення фестивалю. Зокрема була приділена увага оформленню анкет-заявок учасників та умовам участі у фестивалі. Наприкінці зустрічі учасникам семінару був рекомендований для використання репертуар весняного та літнього циклу свят.

Інформація для використання в роботі фольклорно-етнографічних колективів

Інформація для використання в роботі вокально-хорових колективів

Інформація для використання в роботі театральних колективів

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5