РІВНОВАГА: практикуми стійкості для працівниць культури

 

"З першого дня війни без простою!" - це фраза з розмови з багатьма працівницями культури…

Дійсно, багато жінок, працівниць культури, з першого дня військового протистояння не покладають рук і працюють для здобуття Миру, підтримують волонтерів, волонтерять, тримають культурний фронт, підтримують близьких, рідних, знайомих....і, часом, забувають про себе, втрачають рівновагу, відчувають надмірну втому, перенавантаження, постійну тривогу.

Як відновити рівновагу у ці тяжкі часи випробувань та втрат?
Де знайти сили, щоб поглянути у Майбутнє без втоми та тривоги?

Для працівниць культури пройшла серія практикумів "РІВНОВАГА", яку відвідали і працівниці нашого Центру. 

Програма практикумів складалась з двох модулів. Зустрічі відбувались онлайн на платформі Zoom двічі на тиждень.

І Модуль «Відновлення рівноваги» складався з чотирьох практикумів: "Як підтримати себе та впоратися з тривогою? Навички саморегуляції. Пошук внутрішньої опори", "Як повертати рівновагу у стресових обставинах і бути ефективною. Формування стресопружності. Профілактика вигорання, сигнали які важливо не проґавити" , "Відчуття провини: я маю робити більше, але не маю сил. Я є, я маю, я можу", "Соціо-емоційна підтримка: я з вами, ми разом, ви не самотні".

ІІ Модуль «Погляд у майбутнє» складався з трьох сесій: "Робота у сфері культури в умовах війни та після: аналіз викликів та професійна адаптація", "Цільові аудиторії: що потрібно врахувати у роботі з людьми, які мають травматичний досвід війни", "Культура для відновлення: нові формати роботи".

Практикуми стійкості для працівниць культури "РІВНОВАГА" розробили Ірина Каць та Олена Нестерова з ГО "Культурний ді@лог" в рамках стипендії Goethe-Institut.

Ірина Каць - менеджер культури, незалежний експерт з питань культурної політики, стратегування та організаційного розвитку. Практикуючий фасилітатор, співавтор та тренер освітньої програми для працівників культури: «Академія культурного лідера» (2018-2021) за підтримки Міністерства культури України, Гете-інституту України та Інституту культурної політики (ICP).

Олена Нестерова - практикуючий арт-коуч, тренер з неконфліктного спілкування в UNDP Ukraine / ПРООН в Україні (працювала з ветеранами АТО/ООС). Спеціалізація: профілактика емоційного/професійного вигорання та формування стресопружності; соматичні методи подолання наслідків ПТСР у дорослих (посттравматичний стресовий розлад). Фасилітаторка програми «Соціо - емоційна підтримка підлітків» ЮНІСЕФ.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4