Функціонування закладів культури і трудових відносин в умовах воєнного стану

Як організувати діяльність клубного закладу в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру? Як оформити трудові відносини з працівниками? Сьогодні це одне з топ-питань для керівників закладів культури клубного типу.

17 червня відбувся Міжобласний практикум «Функціонування закладів культури і трудових відносин в умовах воєнного стану».

Семінар був адресований керівникам та спеціалістам структурних підрозділів у сфері культури виконавчих органів сільських, селищних та міських рад області, керівникам базових будинків культури і центрів територіальних громад.

У заході взяли участь працівники культури відповідних категорій із територіальних громад Бердянського, Мелітопольського, Пологівського та Запорізького районів Запорізької області, також були присутні представники Луганської області.

Під час практикуму розглядалися питання, які хвилюють кожного керівника, тобто:

  • Організація діяльності клубних закладів під час дії воєнного стану

  • Трудові відносини під час дії режиму воєнного стану

Досвід роботи закладів культури клубного типу Луганської області в умовах воєнного стану представила директор Луганського обласного центру народної творчості.

Під час зустрічі виявилось, що кожний керівник закладу культури має свій базовий план, який припускає працювати над розвитком та змінами, не просто відбудувати наші клуби, центри культури та дозвіл, а зробити їхню діяльність взірцем для всього світу.

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Серпень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4