Зразковий хореографічний колектив «Streetdance»

Комунального Закладу «ЛПК Діамант»

 

Рік створення коллективу 2007
Рік присвоєння звання 2015

Керівник

Магомаєва Вікторія Володимирівна

У репертуарі колективу різновиди сучасного танцю: шокінг, контемпері, хіп-хоп, джаз-фанк, тематичні хореографічні композиції.
У 2008 році вперше взяв участь в обласному турнінрі по хіп – хопу з акробатичного рок-н-ролу у м. Сєвєродонецьку і зайняли 1 та 3 призові міця.
У 2012учасники колективу вперше взяли участь у Всеукраїнському фестивалю «Goldencup» м. Святогорські здобули 1 місце у сольному виступі, 1 місце у дуетному виступі, 2 місце у сольному виступі, 2 місце у колективному виступі, 3 місце у сольному виступі.
У 2013 році прийняли участь в обласному конкурсі «Springofdance»м. Луганськ, де отримали 1 місце за колективний виступ; фестиваль «Springdancefast»м. Луганськ – 1 місце (соло), 1та 2 місця серед дуетів; обласний турнір з сучасного танцю «Energyofdance»м. Стаханові здобули призові місця; 5 – й Всеукраїнський конкурс сучасного і східного танцю «Fiestadance» - здобули грамоти та кубки; Всеукраїнський фестиваль танцю «Stardance» - здобули призові місця, грамоти та кубки.
У 2014 році колектив взяв участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Гран - прі» і здобув 2 місце у колективному виступі, 1 місце (дует); Всеукраїнському фестивалі танцю «Stardance» м. Святогорськ, де здобули 1 місце (соло), 2 місце здобув дует, колективний виступ – 3 місце.

 

Звання та нагороди:


- дипломом «Springdancefest» за активну участь у творчому житті дітей і неоцінений вклад в розвиток хореографічного мистецтва в Україні.
- сертифікатом Star-class в рамках фестивалю «Stardance» м.Святогірськ.
- сертифікатом щодо проходження майстер-класу з hip-hop, jazz-fank.
- диплом за зайняте 1 місце в конкурсі балетмейстерських робіт студентів в номінації «Danceshow»
- подяка за високий професіоналізм, творчий пошук і значний вклад в культуру.