Народний хор ветеранів праці

Троїцького районного Будинку культури

 

 

Рік створення колективу: 1984

Рік присвоєння звання: 1987

Рік останнього підтвердження звання: 2013

 

Керівник:

Карпенко Людмила Михайлівна

 

Керівник хору – Людмила Михайлівна Карпенко, за фахом – викладач по класу домри та балалайки, диригент оркестру народних інструментів; концертмейстер – Юрій Петрович Карпенко, за фахом – викладач по класу баяна, диригент оркестру народних інструментів.

Сьогодні у хорі ветеранів праці займається 30 чоловік – це жінки та чоловіки похилого віку. Разом з хором діє підготовча група – змішані ансамблі та тріо. Склад колективу дуже різноманітний. Заняття хору відвідують колишні вчителі, робітники медицини, робітники сільського господарства пенсіонери.

Хоровий колектив приймає активну участь в багатьох культурно-масових заходах обласного та районного значення. Відзначений дипломами та грамотами за участь.

За звітний період колектив неодноразово виступав на сцені Троїцького районного Будинку культури, на російській сцені смт. Вейделівка, Білгородської області.

Учасники хору беруть активну участь у роботі районного клубу «Ветеран».

У репертуарі народного хору – пісні повоєнних років, пісні про працю, побут, класичні твори. Їх нараховується більше 25 різних за складністю на 3, 4, 5 – голосся, a- капeлла.