«НКС, як інструмент у досягненні миру та побудові злагоди»

Нематеріальна культурна спадщина - це складова міжнародного іміджу країни, яка сприяє розвитку туризму та міжнародному визнанню як країни, так і Луганщини. Має універсальну цінність, будучи важливим вираженням культурного різноманіття, тому зберегти і передавати її майбутнім поколінням вкрай важливо.

Луганський обласний центр народної творчості підписав договір про надання гранту проекту «НКС, як інструмент у досягненні миру та побудові злагоди» програми Українського культурного фонду "Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти".

В рамках проекту 16-17 вересня 2019 р. ЛОЦНТ у м. Сєвєродонецьку для працівників культури та всіх зацікавлених осіб планує проведення розвиваючих семінарів, проблемних лекцій-бесід, диспутів, презентацій, практичних занять, тренінгів-brainstorm за участю спеціалістів Центра розвитку «Демократія через культуру» Валентини Дем’ян та Олександра Буценко, а саме:

1) Цикл семінарів-тренінгів «Нематеріальна культурна спадщина: синергія минулого і сучасного заради майбутнього».

- «НКС – роль громад, що таке громада, згідно Конвенції ЮНЕСКО про охорону НКС»;

- «Охорона у сфері НКС – методи, програми, завдання»;

- «Переліки/списки/інвентарі НКС – як і навіщо їх складати»;

- «Популяризація НКС – шляхи та форми»;

- «Побудова політики у сфері НКС на місцевому рівні. Що це таке, які кроки слід зробити»;

2) Фотовиставка «НКС, як інструмент у досягненні миру та побудові злагоди».

Також планується обмін практиками подолання непорозуміння з метою дослідження та збереження елементів НКС, залишених в зоні конфлікту.

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у циклі семінарів тренінгів «Нематеріальна культурна спадщина: синергія минулого і сучасного заради майбутнього» та відвідати фотовиставку «НКС, як інструмент у досягненні миру та побудові злагоди».

 Дякуємо за підтримку УКФ!