12 вересня завершився ІІ етап обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України»

Огляд-конкурс є підведенням підсумків роботи творчих самодіяльних колективів сільських, селищних, міських рад Луганської області за два роки. З 18 вересня по 12 жовтня Луганщиною пройшов ІІ етап огляду-конкурсу, який проводиться з метою розвитку, збереження та популяризації української народної культури, збереження самобутності українського народу, його національної спадщини, розвитку аматорського та декоративно-ужиткового мистецтва, культурного потенціалу територіальних громад Луганської області, поліпшення взаємодії закладів культури з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

В заході взяли участь сільські, селищні, міські ради, які були представлені аматорськими колективами, майстрами мистецтв та окремими виконавцями закладів культури 20 територіальних громад Луганської області.

Огляд-конкурс складається з творчих звітів закладів культури територіальних громад Луганської області, до яких входять чотири складові: 

- відеопрезентація «Заклади культури сільських, селищних, міських рад: діяльність та творчі досягнення»;

- концертна програма, за участю творчих колективів, окремих виконавців територіальних громад;

- виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого  мистецтва;

- презентація портфоліо місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини.

Представлені на розгляд обласного журі творчі звіти громад є яскравим підтвердження розвитку аматорського мистецтва в області. Цього року кожна громада надала свої творчі звіти і у відеозапису. Треба також зазначити, що не всі територіальні громади представили на огляд-конкурс вищезазначені складові творчого звіту, і це буде враховуватися при визначенні переможців огляду-конкурсу.

На даний час журі визначає найкращі творчі звіти. Після розгляду будуть визначенні переможці огляду-конкурсу серед сільських, селищних, міських рад.

Усі надані матеріали творчих звітів громад будуть оприлюдненні на каналі Youtube Луганського обласного центру народної творчості.

 

 

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5