Вітаємо переможців обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу-2021»!

22 травня 2021 року в Старобільську віддрайвував п`ятий ювілейний обласний відкритий рок-фестиваль «Зі сходу – до заходу». Цьогорічний фест надовго запам’ятається всім учасникам та глядачам, адже він проходив за участі гедлайнерів: гуртів «Танок на майдані Конго», «Жадан і собаки» та письменників Олега Сенцова, Катерини Калитко і Артема Полежаки.

Основною метою Фестивалю є популяризація та поширення української мови, рок-музики та рок-культури на території Луганщини, виявлення та підтримка талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу, а також вдосконалення  якості дозвілля молоді.

Організаторами Фестивалю виступили Луганська обласна державна адміністрація, Луганський обласний центр народної творчості, Старобільська міська рада, БО «Благодійний фонд Сергія Жадана». Інформаційний супровід забезпечила Луганська обласна універсальна наукова бібліотека.

Захід був відкритий літературним майданчиком «Дике поле», на якому всі охочі мали змогу поспілкуватися з Сергієм Жаданом, Катериною Калитко, Олегом Сєнцовим та Артемом Полежакою та почути вірші цих відомих письменників.

В рамках Фестивалю відбулось відкриття Мотосезону-2021. Гучний мотозабіг та брутальні байкери розігнали кров та лише підсилили цікавість гостей до заходу. В мотозаїзді та виставці мототехніки взяли участь понад 200 байкерів з Луганської та Донецької областей, а також 3 мотоспільноти: «Мто-Stb» Старобільщіна (представник Сергій Морозов), «Вільні байкери» з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Сватового та селища Красноріченське (представник Віталій Рязанцев), «Байкери Риб’янцева» (представник Максим Тарануха).

Музична частина Фестивалю зібрала велику кількість глядачів. Позмагатись за призові місця та запалити на повну з’їхалися музиканти з різних куточків Луганщини, а також з міст Харкова, Одеси та Чернівців, а гості фесту мали можливість відірватись під рок-музику в різних її проявах – від важкого грайнду до ліричного поп-року. За першість позмагалися рок-гурти «Конец июля», «Стас Ленин [Band]», «Beer Blues Band», «Vерхня межа», «TWO BUS», «PARALLEL», «Берег душі», «Принцип меньшего зла», «ORZ», «Ізобара-тор», «Stone road», «IP» та сольний виконавець Володимир Бердецький. Їхні виступи не залишили жодного слухача байдужим і лишили найяскравіші спогади всім присутнім.

  З поміж тринадцяти талановитих та самобутніх учасників журі було досить складно визначити переможців. Отже, вітаємо лауреатів обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу» - 2021:

ІІІ місце: гурти «Конец июля» (м. Старобільськ), «Стас Ленин [Band]» (м. Одеса);

ІІ місце: гурти «Vерхня межа» (м. Лисичанськ), «Изобара-тор» (м. Сватове);

І місце: гурт «IP» (м. Рубіжне);

Гран-прі Фестивалю отримав гурт «Stone Road» (с. Риб’янцеве Новопсковського району).

Продовжили розпалювати публіку та дарувати позитивну енергетику гедлайнери Фестивалю – культові гурти «Жадан і Собаки» та «Танок на майдані Конго». Організатори і гості Фестивалю відзначили, що неймовірні емоції і драйв від того, що відбувалося на сцені та поза нею, отримали всі присутні на заході.

Переглянути фото заходу

Пошук

Розповісти друзям

Через соціальні мережі


 

Підписка

Підпишись та отримуй найсвіжіші новини

Ім'я Email:

Календар подій

Травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5