Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму

19 березня 2019 року Луганський обласний центр народної творчості провів тематичний захід «Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму». Захід присвячений відзначенню Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

Активною аудиторією, на яку безпосередньо були розраховані тренінгові заняття стала студентська молодь Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля.

Під час інтерактивного ігрового спілкування, методистами Центру були виявлені актуальні питання, які в процесі обговорення трансформувались у можливі шляхи вирішення проблем міжнаціональної нетерпимості у суспільстві. Учасниками було зазначено, що ведення активного діалогу є необхідними для того, щоб культурне розмаїття стало джерелом та чинником об’єднання, збагачення суспільства.

Висновком заходу, з яким погодились усі присутні стало ствердження, що расизм, ксенофобія, етнічна дискримінація – реальна небезпека розвитку людства і тільки спільними зусиллями можна протистояти цим проявам.

Також, учасники тематичного заходу «Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму» долучились до обласної акції ЛОЦНТ «Простір толерантності» з хештегом #я_проти_расизму.